Skleněné stěny do koupelny

Skleněné stěny, sklenene steny, skleněné stěny do koupelny, sklenene steny do koupelny, celoskleněné stěny, celoskleněné stěny do koupelny, celosklenene steny, celosklenene steny Praha

Skleněné stěny a příčky do koupelny. Sprchové kouty v novém moderním pojetí do vaší koupelny námi vyrobené na míru. Skleněné stěny splňující jak náročné požadavky zákazníka tak i normy.
Skleněné stěny - realizace celoskleněných dělících příček a stěn jak pro administrativní provozy, tak pro dodatečné oddělení prostorů v bytové výstavbě. Ve spolupráci se zákazníkem případně architektem zajistíme dodávku a instalaci navržených skleněných stěn včetně dodávky souvisejících nosných konstrukcí a kotvících prvků.
Skleněné příčky - chtít stavět další zeď, vidíme jako jediné řešení skleněnou příčku v kanceláři či koupelně.
Skleněné stěny a příčky se používají hlavně v administrativních a veřejných budovách. Jejich základem jsou skleněné úzké dílce tvaru U. Ty se spojují pryžovým těsnicím profilem. Příčka se kotví do obvodového rámu z ocelového profilu U, který je vystlán pružnou podložkou. Musí se dodržet přesně modulová skladba (hlavně celková délka), protože sklo se obtížně řeže.
Reklamu na tomto hostingu zajišťuje Business Factory - internetová reklama a pokročilý internetový marketing.
skleněné stěny do koupelny